کودک 5 ساله ساکن گرگانجدید وقتی در خانه تنها بود از روی تراس خانه به داخل کوچه سقوط کرد و متاسفانه جان خود را از دست داد.

نخستین عمل جراحی قلب باز در مرکز آنژیوگرافی و جراحی قلب باز مرکز آموزشی درمانی شهید صیاد شیرازی گرگان با موفقیت انجام شد.

از دو شب گذشته فیلم نزاع و درگیری بین چند نفر در زیرگذر گلشهر گرگان به شدت در فضای مجازی در حال انتشار است که انتشار این فیلم از صبح امروز با موج گسترده کاربران فضای مجازی و انتشار شایعات مختلف همراه بوده است.

جوانان فعال گلستانی در طرح فرهنگی «بوکتاب»، این بار در پارک لادن گرگان به مردم کتاب امانت دادند.

جمعی از دانشجوهای مقطع دکترای دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در مقابل ساختمان اداری این دانشگاه تجمعی آرام داشته و پیگیر مطالبات خود شدند.

غده تیروئید ۶۱۰ گرمی یک بیمار گلستانی با موفقیت مورد عمل جراحی قرار گرفت.

«آتش و قداره» عنوان جدیدترین فیلم محمد عرب «تهیه کننده و کارگردان گرگانی است که بزودی ان را جلوی دوربین می برد.

بی احتیاطی جوان 18 ساله گرگانی در زمان برداشت گندم وی را به کام مرگ کشاند.

در هشتمین روز کاوش و تعیین عرصه و حریم تپه تاریخی شریف، اسکلت انسانی و ظروف سفالی متعلق به سه هزار سال قبل کشف شد.

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج عاشورا و امام سجاد (ع) غرب گرگان با حضور فرمانده سپاه ناحیه گرگان بصورت متمرکز در مسجد جامع روستای سرکلاته گرگان برگزار شد .

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: به مناسبت بازگشایی مجدد موزه باستان شناسی گرگان بازدید از این موزه به مدت 8 روز برای عموم مردم رایگان است.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان امروز 16 خرداد 96 از رونمایی از تمبر صنایع دستی با طرح زیورآلات سنتی ترکمن همزمان با روز جهانی صنایع دستی خبر داد.

 بیست و هشتمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) عصر امروز یکشنبه 14 خرداد ماه در مسجد گلشن گرگان برگزار شد .

اهالی خداجوی شهرک سروش جنگل گرگان، خیمه نماز و عبادات خود را برای مراسم ارتحال امام خمینی(ره) آماده می کنند.

یکی از رانندگان موتورسیکلت در گرگان اقدام خطرناکی انجام داد که متاسفانه دیدن چنین تصاویری دارد به امری عادی تبدیل می شود.

مراسم ویژه سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در شهرستان گرگان با حضور وزیر اطلاعات برگزار خواهد شد.

امام جمعه گرگان گفت: در جریان 15 خرداد، امام در مبارزات خود کشور، ملت و دین را از سقوط به دره نجات داد، این میراث حضرت امام (ره) است که در دست ما باقی مانده است.

رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت : 6 هزار و 500 تن جو تحویلی کشاورزان استان به مراکز خرید تضمینی در بورس عرصه شده است.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: مستشاران شعبه اول دادگاه تجدید نظر استان ، فردی را به اشت ۲۱۰ اصله نهال در حاشیه جاده گرگان به آق‌قلا و ۲ سال آبیاری و مراقبت از این نهال‎ها، محکوم کردند.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری گلستان با صدور اطلاعیه ای از قطع آب در گرگان خبر داد.