رئیس پلیس راهور گلستان از عدم تمدید مجوز ترافیکی برای مدارس و مراکز آموزشی در خیابان‌های گرگانپارس و کوی ویلای گرگان خبر داد و گفت: تمرکز این مراکز در این دو خیابان باید از بین برود.

با وجود آنکه عنوان شده بود شهرداری گرگان در مدت 6 ماه 49درصد عملکرد داشته در جلسه امروز صحن شورای شهر این آمار ۲۳ درصد عنوان شد.

دانشگاه علوم پزشکی گلستان با ارائه توجیه غیرقابل قبول در خصوص مرگ جوان 35 ساله به دلیل عدم فعال بودن بخش آنژیوگرافی و اتاق عمل «مرکز فوق تخصصی جراحی قلب سلیم» بیمارستان صیاد شیرازی گرگان از پذیرش مسوولیت فرار می‌کند.

وزیر سابق تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: متاسفانه با وجود این همه مدیران پاکدست چرا باید اینقدر سیاه نمایی کنند و فردی مانند دکتر نوربخش با تخصصی که داشت می توانست با 200 یا 300 میلیون  مبه صورت آزاد کار کند اما این کار را نکرد.

امام جمعه موقت گرگان مرحوم نوربخش را ‌انسانی خدوم، درستکار، دست‌پاک و ... دانست و گفت: این پزشک دلسوز هفته‌ای یک روز وقتش را برای ویزیت بیماران به طور رایگان صرف می‌کرد.

استاندار گلستان با بیان این که در شورای ترافیک خطرناک بودن تقاطع های جاده ای گلستان تاکید شده بود، گفت: میزبان خوبی نبودیم و این حادثه دردناک را به خانواده آن ها تسیلت می گویم.

نصب نیمکت های شهری توسط واقف گرگانی علاوه بر رضایتمندی مردم، به نوعی چهره اجتماعی و فرهنگی کارکرد وقف در جامعه را برای مردم تغییر داد.

یادواره یکهزار و ۴۰۰ شهید گلگون کفن شهرستان گرگان با حضور حجت‌الاسلام قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مدیران استانی برگزار شد.

حجت‎الاسلام محمد قمی با خانواده آیت‌الله سیدحبیب‌الله و سردار شهید محمدطاهر طاهری دیدار کرد.

معاون بازرسی و ﺣﻤﺎﻳﺖ اﺯ ﻣﺼﺮﻑ ﻛﻨﻨﺪگان سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان گفت: تخلف ۴ مرکز گرانفروشی گرگان به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

مکان‌یابی نادرست، اندازه‌های غیراستاندارد و رنگ‌های نامناسب در تابلوهای تبلیغاتی گرگان، تدوین طرح جامع برای ساماندهی این تابلوها را به ضرورتی اجتناب‌ناپذیر تبدیل کرده است.

شهردار گرگان با اشاره به حادثه مرگ کودک سه ساله در نزدیکی پارک محور ناهارخوران، ‌گفت: بعد از انجام بررسی های دقیق، با هر بخشی در شهرداری که در این حادثه قصور داشته، با جدیت و قاطعیت برخورد می کنیم.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان از دستگیری دو متهم دیگر سرقت صرافی گرگان خبرداد.

نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: امروز ما مسلمانان باید اربعین را به عنوان الگو به جهانیان معرفی کنیم.

با وجود آنکه تاکنون شعارهای زیادی برای خلیج گرگان از سوی دولتمردان داده شده اما هنوز هم عروس خزر در بحران کم‎آبی به‌سر می‌برد.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان از توزیع و عرضه سوخت استاندارد یورو۴ با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان در شهر گرگان خبر داد.

سرنوشت نامعلوم مدیریت آخرین پناهگاه گوزن قرمز ایران شائبه خداحافظی همیشگی مرال‌ها با زیستگاه ۴۰ ساله شان و خالی شدن پارک جنگلی قرق از گوزن‌های قرمز را قوت بخشیده است.

دادستان عمومی و انقلاب گرگان گفت: متاسفانه یکی از مشکلات تولید کنندگان شبکه بانکداری است و همانگونه که مقام معظم رهبری در آخرین دیدار با مسئولان سه قوه فرمودند نظام بانکداری باید اصلاح شود.

سرپرست توسعه مدیریت منابع شهرداری گرگان، تعداد کل پست‌های مصوب در شهرداری گرگان را 770 مورد اعلام کرد و گفت: از این میزان ۱۴۲ پست دارای تصدی و ۶۲۸ مورد بلاتصدی است.

با دستور قضایی پنج دیوارکشی و ساخت و ساز غیرمجاز در بلوار صیاد شیرازی گرگان تخریب شد.