معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان از اجرای برنامه های سالروز آزادسازی خرمشهر توسط سپاه نینوا خبر داد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان از صدور جریمه یک میلیارد ریالی برای یک مدرسه غیرانتفاعی به دلیل اخذ شهریه اضافی خبر داد.

سرپرست آموزش گازگلستان گفت: در سال 95 بیش از 25 هزار نفرساعت آموزش و افزون بر217 دوره آموزش فنی، تخصصی و عمومی برای مدیران و کارکنان شرکت گازاستان گلستان برگزار شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گلستان با بیان تامین اعتبارات در حوزه انتخابات گفت: تا کنون هیچ گونه مشکلی در امر اعتبارات انتخابات نداشتیم.

مدیر کل ثبت احوال استان گلستان با بیان این مطلب که حدود 70 درصد جمعیت استان گلستان واجد شرایط رای دادن هستند افزود: از 26 اردبیهشت به تمامی شهرستان ها دستور دادیم که بدون نوبت به صدور شناسنامه ها رسیدگی کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: منویات رهبر معظم انقلاب معیار انتخاب فرد اصلح در انتخابات است.

این روزها در بنرهای تبلیغاتی برخی نامزدهای شورای شهر مجموع لبخندهای ملیح و چشم و ابروهای درشت بر داشتن برنامه های تخصصی می چربد!!

نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گرگان گفت: ‌هزینه‎های میلیونی برخی از نامزدهای شورای شهر گرگان مشکوک است‌.

در پی اهانت به بنر های ریاست جمهوری این بار حمله به یکی از خودرو های طرفداران رئیسی در شهرستان علی آباد کتول اتفاق افتاد.

همسر شهید مدافع حرم «افشین ذورقی» با سخنرانی غلامحسین کرباسچی (مفسد اقتصادی و توهین کننده به مدافعان حرم) در استان گلستان مخالفت کرد و گفت: اگر به مدافعان حرم پول می دادند کرباسچی ها در خط مقدم این جبهه بودند.

شورای راهبردی ستاد جوانان آیت الله رئیسی(رویش) در استان گلستان با صدور بیانیه ای از جوانان استان برای حمایت و حضور در اجتماع با سخنرانی حجت الاسلام رئیسی دعوت به عمل آورد.

فرمانده انتظامی گرگان از کشف ۳ تن و ۸۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد و غیربهداشتی در یکی از کارخانه های این شهرستان خبر داد و گفت: سود جویان قصد داشتند از گوشت ها در تولید سوسیس و کالباس استفاده کنند.

در حالی لیست ائتلاف اصلاح طلبان شورای شهر گرگان در کانال رسمی این طیف سیاسی منتشر شد که نامی از فرهنگیان تندرو اصلاح طلب مرکز استان در آن قرار ندارد .

مدیر حج و زیارت گلستان گفت: امسال بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ زائر در قالب ۴۷ کاروان از استان گلستان برای حج تمتع اعزام خواهند شد.

رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب گرگان از دستگیری 60 دختر و پسر در یک پارتی شبانه خبر داد و گفت: تست الکل تعدادی از شرکت کنندگان در این میهمانی شبانه مثبت شد.

رئیس ستاد رویش استان گلستان با صدور پیامی از تلاش جوانان در حمایت از آیت الله رئیسی کاندیدای اصلح و جوان گرا تقدیر و تشکر نمود.

استاندار گلستان عمدی بودن حادثه انفجار معدن زغال سنگ آزادشهر را شدیدا تکذیب کرد.

اولین کارگاه تخصصی دانش افزایی دبیران زبان انگلیسی مقطع متوسطه دوم استان گلستان به میزبانی دانشگاه گلستان برگزار شد.

نیروی دریایی طی اطلاعیه ای برای تکمیل کارکنان پایور خود اطلاعیه جذب صادر نمود.

میلاد خواجه در یادداشتی اعتراض خود را نسبت به هتاکی که به ساحت امام رضا توسط یکی از اعضای ستاد روحانی در ایلام صورت گرفت نشان داد.