صبح امروز فرمانده سپاه گالیکش در نشست خبری به مناسبت آزادسازی خرمشهر، آزادسازی خرمشهر الگویی بی‌نظیر برای مقابله با دشمن دانست و مقاومت و ایثار را تنها راه پیروزی بر دشمنان دانست.

به گزارش گلستان ما به نقل از نیلکوه، سرگرد احمد کوهستانی در خصوص برنامه‌های اجرایی سی و هفتمین سالروز بزرگداشت حماسه‌ی آزادسازی خرمشهر در شهرستان گالیکش گفت: بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت سی و هفتمین سالروز بزرگداشت حماسه‌ی آزادسازی خرمشهر در سطح شهرستان توسط حوزه‌های مقاومت و پایگاه‌های تابعه برگزار خواهد شد.

وی افزود: برنامه‌هایی با عنوان دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، دیدار با امام‌جمعه شهرستان، نشست‌های بصیرتی، محافل انس با قرآن، یادواره‌های شهدا به‌ویژه یادواره شهدای گمنام در شهرستان؛ آیین عطرافشانی مزار شهدا و صبحگاه مشترک نیروهای مسلح از برنامه‌های شاخص شهرستان است.

کوهستانی در پایان در خصوص فتح خرمشهر افزود: فتح خرمشهر براي ملت ايران تنها يك واقعه تاریخی نيست، بلكه الگویی است برای مقابله با دشمنان در همه‌ی زمینه‌ها، چه اقتصادی، چه فرهنگی و... و این الگو مقاومت و ایثار است که باعث افتخار ما در بین سایر ملل و باعث عزت و سربلندی کشور ما و همه‌ی مستضعفین جهان شده است.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها