فرماندار گالیکش گفت: عملیات بیت‌المقدس در سوم خردادماه یکی از بزرگ‌ترین عملیات در طول هشت سال جنگ تحمیلی بود که فتوحات و پیروزی‌های گسترده‌ای برای مردم ایران به ارمغان آورد.

به گزارش گلستان ما به نقل از نیلکوه، حسن مایلی در  جلسه برنامه‌ریزی مناسبت‌های خردادماه در گالیکش گفت: عملیات بیت‌المقدس در سوم خردادماه یکی از بزرگ‌ترین عملیات در طول هشت سال جنگ تحمیلی بود که فتوحات و پیروزی‌های گسترده‌ای برای مردم ایران به ارمغان آورد.

nilkooh3425 1

وی افزود: فتوحات سوم خرداد باعث شد تا روحیه سایر رزمندگان و مردم عزیزمان تقویت و به‌طور چشمگیری فزونی یابد.

فرماندار گالیکش اضافه کرد: در ایام فتوحات عملیات بیت‌المقدس با پیروزی‌های رزمندگان اسلام ماشین جنگی عراق عقب‌نشینی کرد و رزمندگان در مناطق جنوبی بر شهرهای بصره و عراق برتری و مسلط شدند.

رئیس ستاد بزرگداشت سوم و چهاردهم خرداد شهرستان یادآور شد: ۱۴ خرداد سی‌امین سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام که همه‌ساله مشتاقان و شیفتگان زیادی با آن حضرت تجدید میثاق بسته و با آرمان‌های انقلاب و مقام معظم رهبری بیعتی چندمین باره صورت می‌گیرد، باعث تقویت و انسجام مردم نسبت به انقلاب خواهد شد.

مایلی در ادامه به خسارات سیل در استان گلستان اشاره کرد و در خصوص این شهرستان گفت: ۴۵۰ واحد روستایی در این شهرستان  براثر بارندگی‌های اخیر دچار آسیب شده که ۳۰ الی  ۴۵ واحد در  معرض رانش قرارگرفته‌اند.

وی از اعطای وام ۴ درصدی به خسارت دیدگان در روزهای اخیر خبر داد.

فرماندار گالیکش گفتاردرمانی از طریق ائمه جمعه و جماعات را یکی از راه‌های تسکین آلام خسارت دیدگان در سیل و بارش‌های اخیر اعلام داشت.

فرماندار گالیکش در پایان‌بر ضرورت هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم سوم، ۱۴ و ۱۵ خرداد، همچنین روز جهانی قدس تأکید داشت.

nilkooh3425 1

امام‌جمعه گالیکش نیز در این جلسه اظهار داشت: در تمام عرصه‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با مقاومت تمام در مقابل دشمن‌روی پای خودمان با همدلی، هم‌زبانی و همراهی با بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری ایستاده‌ایم.

حجت‌الاسلام سید محمد دلبری افزود: عامل همه این عزت و افتخار، ایثار و مقاومت رزمندگان ما بودند.

وی خاطرنشان: شیطنتت دشمنان و تداوم آن نظیر تحریم نفت ایران مسئله تازه‌ای نیست، چراکه ایران ۴۰ سال است که با مقوله تحریم مواجه بوده و موفقیت‌های زیادی را در دل تحریم‌ها به دست آورده‌ایم.

انتهاي پيام/

پربحث ترین ها