رییس اداره تعاون گالیکش گفت: ایجاد امنیت شغلی و پاسخ به مطالبات به‌حق کارگران جزو برنامه‌ها و سیاست‌های دولت است.

به گزارش گلستان ما به نقل از نیلکوه، حسین روان‌بخش در دیدار با سرپرست اداره تأمین اجتماعی گالیکش گفت: احقاق حقوق کارگران در جهت پرداخت حق بیمه از سوی کارفرمایان در اولویت کاری ماست که با تمام توان پیگیری می‌نماییم، چراکه این مهم بهره‌وری نیروی انسانی و امنیت شغلی را ارتقا می‌دهد.

وی افزود: از دیگر برنامه‌های محوری این اداره با تأمین اجتماعی، شناسایی اشتغال پنهان مقرری‌بگیران بیمه بیکاری و توسعه همکاری‌ها در خصوص بازنشستگی به جهت اشتغال در کارهای سخت و زیان‌آور است.

روان‌بخش تأکید کرد: ایجاد امنیت شغلی و پاسخ به مطالبات به‌حق کارگران از ابتدا جزو برنامه‌ها و سیاست‌های دولت قرار داشت که اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گالیکش با قوت این سیاست را پیگیری خواهد نمود.

وی خاطرنشان کرد: کار به‌عنوان موتور محرکه در جامعه به شمار می‌رود و شکوفایی اقتصاد و صنعت همواره مرهون تلاش‌های خستگی‌ناپذیر کارگرانی است که مسیر توسعه را با خدمت در بخش‌های مختلف تولید و خدمات می‌پیمایند و مسئولان و کارآفرینان در هر کشوری که از فرصت اندیشه و نیروی کارگران به بهترین وجه استفاده کنند، می‌توانند شاخصه‌های پیشرفت اقتصادی را مهیا سازند و در این مسیر مهم در کنار جامعه کار و تلاش خواهیم بود.

انتهاي پيام/

پربحث ترین ها