رئیس شبکه بهداشت و درمان گالیکش گفت: سبد غذای حمایتی بنیاد علوی برای مادران باردار و شیرده روستایی این شهرستان توزیع شد.

معاون اداره حفاظت از محیط‌زیست شهرستان‌های مینودشت و گالیکش گفت: در بازرسی از منزل یک فرد در شهرستان گالیکش، مقادیری گوشت مرال کشف و دراین‌ارتباط یک نفر دستگیر شد.

رئیس اتاق اصناف گالیکش گفت: امسال 50 واحد صنفی گالیکش به دلیل تخلفات صنفی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

مدیر جهاد کشاورزی گالیکش گفت: برداشت گوجه‌فرنگی از بزرگ‌ترین گلخانه گوجه‌فرنگی استان گلستان در روستای محمدآباد واقع در شهرستان گالیکش آغاز شد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه گالیکش گفت: کاروان راهیان نور دانش آموزان پسر این شهرستان عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.

امام‌جمعه گالیکش گفت: در این 40 سالی که از عمر مقدس انقلاب اسلامی گذشته نه متوقف‌شده‌ایم، نه تحریف شدیم و نه گذاشتیم انقلابمان را استحاله کنید؛ بلکه به بخشی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی رسیده‌ایم و برای رسیدن به باقی اهداف هم ان‌شاءالله تلاش خواهیم کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گالیکش گفت: توسعه بهداشت و سلامت روستاییان و احداث 35 خانه بهداشت و 8 مرکز خدمات جامع سلامت در شهر و روستاهای گالیکش از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش با تأکید بر اینکه این شهرستان قبل از انقلاب صنعتی نداشت، گفت: هم‌اکنون گالیکش ‌صادر‌کننده سیمان است و برای 7 هزار و 100 نفر اشتغال‌زایی کرده است.

با اوج‌گیری تحرکات انقلابی در سال 56 و متعاقباً سال 57 مردم گالیکش نیز مرتب در راهپیمایی‌های اعتراضی شرکت می‌کردند. این تحرکات انقلابی در روستاهای گالیکش نیز مشهود بود.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش گفت: کمتر از یک دهه تعداد 407 تعاونی با تشکل‌های مختلف اقتصادی با عضویت بیش از 5 هزار نفر و ایجاد فرصت شغلی هزار و 663 نفر در گالیکش به ثبت رسیده است.

به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی چهارمین نمایشگاه خوشنویسی دوره‌ای مشترک انجمن خوشنویسان گالیکش در مدارس دخترانه شاهد و شهید صباغیان برپا شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گالیکش گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 300 نفر از اهالی روستای اسلام‌آباد و قلی تپه گالیکش از خدمات رایگان دندانپزشکی بهره‌مند شدند.

فرماندار گالیکش گفت: نقش بانوان میهن در شکل‌گیری مبارزات انقلابی علیه رژیم طاغوت بر کسی پوشیده نیست و جایگاه رفیع امروز زنان در جامعه، ثمره همین نظام و انقلاب است.

فرماندار گالیکش گفت: انقلاب ما یک انقلاب بالنده، سرزنده و شاداب است‌‌ و هیچ شخصی حق ندارد آن را برای خودش مصادره کند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گالیکش گفت: در 40 سال گذشته از انقلاب اسلامی قریب 400 میلیارد تسهیلات به کشاورزان شهرستان گالیکش پرداخت‌شده است.

همایش 1357 نفره «هم‌سرایان فجر» با حضور دانش آموزان دختر مدارس شهر گالیکش سرود «سرفراز باشی میهن ما» را اجرا کردند.

مسئول نمایندگی سپاه رامیان گفت: شهدای ما معلمینی بودند که با عمل خود به جامعه درس دادند و ما هر آنچه داریم مرهون و مدیون خون شهدا هستیم.

رئیس فنی و حرفه‌ای گالیکش از فراگیری آموزش‌های فنی و حرفه‌ای 1500 نفر از مهارت آموزان در این شهرستان طی 10 گذشته از سال 97 خبر داد.

در شرایطی که تا سال ۱۳۵۷ در محدوده گالیکش، تنها به 9 روستا برق‌رسانی شده بود، اما امروز صد درصد روستاهای این شهرستان دارای برق هستند.

رئیس شبکه بهداشت گالیکش در جمع کارکنان سپاه گفت: برنامه غذایی مناسب به همراه ورزش کردن دو عامل پیشگیری از بیماری‌ها است.