فرماندار گالیکش با اشاره به اولویت ارائه خدمات به روستاییان اظهار داشت: تأمین آرد مرغوب و باکیفیت برای خبازی‌ها و نانوایی‌های شهرستان به‌ویژه مناطق روستایی در دستور کار دستگاه‌های ذی‌ربط قرار گیرد.

فرماندار گالیکش گفت: ورزش همگانی مایه نشاط و کاهش بسیاری از آسیب‌ها از قبیل مصرف دخانیات می‌شود و در این خصوص، جاده سلامت نقش خوبی به‌عنوان زیرساخت در این زمینه خواهد داشت.

فرمانده منطقه انتظامی گالیکش از کشف 70 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

عملیات کاشت محصول در بزرگ‌ترین گلخانه مکانیزه تولید گوجه‌فرنگی استان گلستان در گالیکش آغاز شد.

فرمانده سپاه گالیکش از اعزام دومین کاروان دانش‌آموزی این شهرستان به راهیان نور در سال تحصیلی جدید خبر داد.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان گالیکش از کشاورزان این شهرستان تقدیر کرد و گفت: در سال گذشته کشاورزان شهرستان گالیکش کمترین آتش‌سوزی بقایای گیاهی را در سطح مزارع استان گلستان داشتند.

رییس اداره بهزیستی گالیکش گفت: گالیکش تنها شهرستان گلستان است که مرکز روزانه نگهداری سالمندان ندارد.

سرپرست فرمانداری گالیکش گفت: مسئله اشتغال و کسب‌وکار بانوان، حیاتی و ارزشمند است و تعامل دستگاه‌های اجرایی شهرستان در مشارکت و بهره‌گیری از بانوان توانمند و کارآفرین، رشد و بالندگی شهرستان را در پی خواهد داشت.

در برخورد اتوبوس با کامیون در سرعت‌گیر سیلوی گالیکش پنج نفر مجروح شدند.

جانشین فرمانده انتظامی گالیکش از شناسایی و دستگیری قاچاقچی مواد مخدر از نوع هروئین در این شهرستان خبر داد.

فرمانده سپاه گالیکش گفت: فریاد برائت از دشمنان خدا فریادی است که در بستر تاریخ جاری است و امروز در شعار «مرگ بر آمریکا» تجلی‌یافته است.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش گفت: گالیکش در رتبه هفتم استانی در نرخ بیکاری قرار دارد.

مردم و دانش آموزان گالیکشی امروز همپای مردم سراسر کشور در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی، پرشور شرکت کردند.

امام‌جمعه گالیکش گفت: نه‌تنها استکبارستیزی ما تعطیل نمی‌شود بلکه سال‌به‌سال به عزت، عظمت و جمعیت آن ازنظر کمی و کیفی در روز استکبارستیزی افزوده می‌شود.

معاون قضایی رئیس‌کل و رئیس شورای حل اختلاف گلستان گفت: محکوم‌به قصاص، با بخشش بزرگوارانه خانواده مقتول در گالیکش، به زندگی دوباره بازگشت.

نشست صمیمی کارشناسان و فعالان حوزه بانوان گالیکش با سرپرست فرمانداری این شهرستان به‌منظور ارائه گزارشی از توانمندی‌های بانوان گالیکش و استماع دغدغه‌های این حوزه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

مدیر جهاد کشاورزی گالیکش گفت: طی یک سال گذشته 10 میلیارد و 118 میلیون تومان در بخش‌های مختلف جهاد کشاورزی به فعالین این حوزه تسهیلات پرداخت‌شده است.

مدیر آموزش‌وپرورش گالیکش گفت: سرانه آموزشی شهرستان گالیکش 4.4 مترمربع است در حالی استاندار آن 8.4 است.

رئیس موکب حسین بن علی (ع) شهرستان گالیکش از فعالیت این در کربلا از ۲۸ مهر تا ۱۰ آبان خبر داد.

مدیر جهاد کشاورزی گالیکش گفت: مشکلی در شهرستان برای تأمین بذر کلزا نداریم و قرارداد کشت 5 هزار هکتار کلزا را با کشاورزان گالیکش ثبت کرده‌ایم.