نمایشگاه جلوه های هنر در قرآن روز گذشته با حضور فرماندار و بویژه هنرمندان شهرستان در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی افتتاح شد.

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طی مراسمی یک دستگاه خودروی نجات به جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی اهدا شد.

تعداد ۵۰ نفر از دانش آموزان بسیجی مدارس شهرستان کردکوی با بدرقه گرم خانواده های خود به راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.

مراسم عطرافشانی مزار پاک و مطهر شهدا بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باحضور مسئولان و کارکنان نهادهای دولتی برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: از مردم همیشه درصحنه، ولایتمدار و شریف شهرستان کردکوی که همواره در برهه های مختلف پای آرمان های امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر ایستادند تقاضا می کنیم با حضورشان در راهپیمایی 22 بهمن پاسخی کوبنده به استکبار جهانی و حامیان داخلی آنان بدهند و آزادگی و ایستادگی و استقلال را به آزادیخواهان جهان هدیه کنند.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان کردکوی با حضور مسئولان استان و شهرستان به بهره برداری رسید.

ابراهیم قدمنان فرماندار شهرستان کردکوی با خانواده شهید ابوالقاسم کلاگر دیدار و گفتگو کرد.

در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی چهار پروژه باحضور مسئولان در بیمارستان فوق تخصصی جراحی قلب شهرستان کردکوی افتتاح و به بهره برداری رسید.

پد پروازی اورژانس هوایی باحضور معاون عمرانی استاندار گلستان، مدیران کل و مسئولان شهرستانی بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمن  در بیمارستان فوق تخصص جراحی قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی افتتاح شد.

کلنگ احداث اولین بازارچه صنایع دستی غرب استان گلستان با حضور غراوی معاون عمرانی استاندار گلستان، سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان گلستان، مدیران کل و مسئولان شهرستان در شهرک فرهنگیان کردکوی به زمین زده شد.

فرماندار شهرستان کردکوی گفت: ۸۹ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی با هزینه ای بالغ بر ۱۳۱ میلیارد تومان در ایام الله دهه فجر در شهرستان کردکوی افتتاح و کلنگ زنی شد.

رییس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی از مصدوم شدن ۳ نفر در حادثه رانندگی خبر داد.

فرماندار کردکوی با بیان اینکه در چهلمین سال انقلاب 17 میلیارد و 528 میلیون تومان طرح در این شهرستان افتتاح می شود، خاطرنشان کرد: در این ایام 6 میلیارد و 241 میلیون تومان کلنگ زنی خواهد شد.

ابراهیم قدمنان به هنگام عبور از یکی از خیابانهای سطح شهر از وضعیت نامناسب خدمات شهری در زمینه جمع آوری نامناسب زباله های شهری، بوی بد و آزار دهنده آن اظهار تاسف کرد.

همزمان با حضور معاون پارلمانی ریاست جمهور، سیلوی گندم کارخانه تولیدی آرد نیک شهرستان افتتاح شد.

شهرداری کردکوی بمناسبت روز پرستار با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از امید دانشیار پرستار بیمارستان ۵ آذر شهرستان کردکوی تجلیل کرد.

پس از انتشار گزارشی با عنوان “مدرسه محروم حسینی شریفی محله عباس آباد کردکوی را دریابید” امید شهریاری رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی جوابیه ای را به این پایگاه خبری ارسال کردند.

چند وقت پیش برای تهیه گزارش به مدرسه محروم، حسینی شریفی محله عباس آباد کردکوی رفتیم تا از وضعیت نامطلوب و نامناسب این مدرسه که اغلب دانش آموزان آن از قشر ضعیف و سطح درآمد پایین جامعه هستند، گزارشی تهیه کنیم.

شهرستان کردکوی در هر فصلی از سال چهره ای جدید می آراید و به برکت طبیعت جذاب خود چهره ای دیدنی به خود می گیرد.

مهدی بیدلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردکوی شد.