رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه در مراسم معنوی ماه رمضان در مسجد حضرت ابوحنیفه مراوه تپه گفت: جوانان ما باید حتما توجه داشته باشند که اگر خدا و کلام او وارد وجود ما شود ، خدایی می شویم و اگر شیطان و کلماتش وارد وجود ما شود ، شیطانی می شویم.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان مراوه تپه گفت: حضرت علی(ع) مردی بودند که همواره هوادار و عامل به عدالت خواهی، حق گرایی و قانون گرایی بود.

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: قرآن کریم یک چشمه ای پاک و زلال است که جامعه ی اسلامی و انسانی را به لذت های روحی و معنوی میرساند که این لذت ها پایدار خواهد بود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراوه تپه در خصوص سوال مردم روستای قرناوه علیاء برای ساخت مسجد در این روستا، گفت: دو عرصه به مساحت حدود 450 و 600 مترمربع با کاربری مذهبی در طرح گنجانده شده است.

سهراب به سمت مدرسه می آید و از آن سو هم بای محمد که امتحاناتش را داده با موتور به سمت خانه حرکت می کند که متاسفانه، حادثه ای رقم می خورد و سهراب به امتحانات آخرش نمی رسد.

امام جمعه قرناوه علیاء ضمن محکومیت اقدام تروریستی در تهران گفت: هدف داعش از بین بردن دین اسلام می باشد.

کاروانهای حجاج ایرانی از 20 مردادماه امسال، به سرزمین وحی اعزام شوند که بر همین اساس، حجاج باید قبل از اعزام با برخی از مسائل و نکات ضروری این سفر معنوی آشنا شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: دید سطحی و کوتاه و بعضا نادرست نسبت به مواد مخدر مانع بزرگی بر سر توجه به حقایق و ماهیت پلید مواد مخدر است .

طبق گفته اهالی، در نقشه تعریف شده برای سایت جدید این روستا، مسجد تعریف نشده است.

روستای قره دام که چسبیده به شهر مراوه تپه هم هست، هنوز گاز ندارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: امام خمینی (ره) یک رهبر و مصلحی متمایز از تمام رهبران بود . اندیشه متعالی و عمل ایشان دارای بعدی جهانی و فراتر از حصارها و زوایای تنگ نژادی، ایدئولوژیک، حزبی، منطقه ای و طبقاتی و... بود .

رئیس شبکه بهداشت شهرستان مرزی مراوه تپه گفت: شکر خدا هیچ موردی در خصوص بیماری تب کنگو ولو مشکوک هم در کل شهرستان مشاهده نشده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: یکی از مهمترین نکاتی باید انسان روزه دار در این ماه مبارک به آن توجه ویژه داشته باشد این است که در این ماه مبارک باید تمام اعضاء و جوارح را از حرام دور نگه داشت.

یکی از تاکیدات مسئولین دولت یازدهم از ابتدای شروع کار، تاکید بر اتمام پروژه های نیمه کاره و عدم کلنگ زنی پروژه های جدید است، اما چرا این پروژه ی نیمه کاره بیش از 5 سال از زمان آغاز به کار آن توسط دولتمردان یازدهم دیده نشده مشخص نیست.

عصر روز گذشته در اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه کارگاهی با موضوعیت نقش خانواده و جامعه در پیشگیری از اعتیاد برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: یکی از عوامل اصلی و مهم که می تواند جلوی اعتیاد و آسیب های ناشی از آن را بگیرد خانواده است. خانواده از مهمترین عوامل تربیتی محسوب می شود که هدف از آن ایجاد و پرورش نسل و هدایت آن به سوی اهداف صحیح تربیت است.

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: با توجه به نقش روحانیون و مبلغان دینی با تبعیت از مقام معظم رهبری به عنوان ترویج دهنده ی و مدافعان ارزش‌های دینی و مذهبی در كشور، این قشر مهمترین وظیفه اش اینست که بخش وسیعی از تفكرات و اظهارات مردم را به سمت و سویی سوق دهد که به خیر و صلاح خود مردم و این نظام و انقلاب است.

آخوند اهل سنت در خصوص معیار رئیس جمهور منتخب گفت: رئیس جمهور باید در سیاست خارجه، با هدایت رهبری باشد.

جشن فارغ التحصیلی آخوندهای حوزه علمیه ربانیه در شهرستان مراوه تپه برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: ملت ایران اسلامی به رئیس جمهوری رای می دهند که دغدغه مردم را داشته باشند و برای مردم ایران اسلامی وقت ، دل و جان خود را بگذارد و از منویات و فرمایشات امام امت به نحو احسن استفاده کند.