• منو
 • رئیس دادگستری شهرستان مراوه تپه گفت: سامانه ثنا خیلی از مسائل و مشکلات مربوط به ابلاغ اوراق قضایی را بر طرف نموده است.

  مسوولین شهرستان باید با رافت و اخلاق اسلامی با مردم که ولی نعمتان این انقلاب و نظام اسلامی هستند برخورد کنند و با تعامل و همکاری بیشتر در بین مسوولین باعث رضایتمندی مردم در حوزه خدمت رسانی آنها شویم.

  ساختمان جدید فرمانداری شهرستان مراوه تپه، قبل از انتخابات 96 تحویل داده خواهد شد.

  نیروگاه 25 مگاواتی شهرستان مراوه تپه، دومین نیروگاه تولید برق استان گلستان در آستانه بهره برداری قرار دارد.

  گروه آزمایشگاه فنی خاک برای ساخت بیمارستان، در مراوه تپه مستقر شدند و با استقرار این گروه، ساخت بیمارستان 77 تخت خوابی مراوه تپه عملیاتی شد.

  فرماندار مراوه تپه در خصوص روستاهای پایلوت اشتغال در شهرستان گفت: 9 روستا در دو بخش مرکزی و گلیداغ، پایلوت اشتغال و کارآفرینی در شهرستان معرفی شده اند.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه: از جمله خصوصیات و ویژگی های ایشان این بود که برای مردم زیست و برای مردم کوشید، ایشان در اوایل انقلاب مانند دیگر انقلابیون زحمات و شکنجه های زیادی را متحمل شد.

  برخی از تیرهای برق در حیاط و یا محوطه شخصی مردم گلیداغ احداث شده و الان که طرح بهسازی و یا تعریض خیابانها قرار است انجام شود، این تیربرق ها هم باید جابه جا شوند.

  رئیس دادگستری شهرستان مراوه تپه گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از افرادی بودند که در تاسیس انقلاب اسلامی و به پیروزی رساندن آن نقش های و محوری داشته است و پس از انقلاب نیز با قبول مسئولیت های مهم و مختلفی نقش آفرینی کرده است.

  با احیاء دوباره گمرک در مراوه تپه و فرصتهای شغلی ایجاد شده می تواند مانع مهاجرت مردم شود.

  مدیر کل منابع طبیعی استان در مراوه تپه با رئیس دادگستری مراوه تپه دیدار نمود.

  کارگران شهرداری شهر فراغی در جلوی شهرداری این شهر، دست به تجمع زدند.

  علمای اهل سنت مراوه تپه اردات خود را نسبت به ساحت مقدس علی ابن موسی الرضا(ع) اعلام داشته و در این سفر معنوی شرکت کرده اند.

   زیارتگاه جمعه گلدی نه آب دارد و نه برق و نه حتی این روزها خادمی که در آن شما را راهنمایی کند ولی مردمی دارد که برای عبادت خدا به این مکان مقدس می آیند و حاجات خود را از خدا می طلبند.

  فرماندار مراوه تپه گفت: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کمیته نامگذاری شهرستان مراوه تپه، نام شهیدان منطقه در اولویت خواهد بود.

  اولین سیلوی نگهداری غله در شرق گلستان در حال ساخت می باشد.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان که قول داده بود با یک تیم جراحی به بیمارستان صحرایی گلیداغ برود، در مراسم اختتامیه این بیمارستان هم حضور نیافت.

  رئیس اداره آب روستایی مراوه تپه گفت: آب شرب روستای آق امام به سرانجام می رسد.

  امام جمعه گلیداغ در مراسم افتتاحیه بیمارستان صحرایی گلیداغ گفت: فعالیتها و خدمات بسیج به خاطر این است که بسیج از خود مردم است.

  روز دوشنبه، 6 دیماه، بیمارستان صحرایی در بخش گلیداغ از توابع شهرستان مرزی مراوه تپه افتتاح خواهد شد.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه