مردم بخش گلیداغ مزار شهید گمنام بخش گلیداغ را مرمت می کنند.

رئیس شورای شهر مراوه تپه در خصوص شهردار جدید این شهر گفت: هفته بعد از بین سه کاندیدای مطرح، یک نفر معرفی خواهد شد.

جوانان افتخار آفرین مراوه ای، تنها دارایی تمرینشان، تنها یک زمین خاکی با علف های خارشتر است.

مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان گفت: تصمیم برای راه اندازی مدرسه در روستای طرح کوچ قپان، یک تصمیم شهرستانی بوده و مدیریت بحران در جریان این امر نبوده است.

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: دولت های استکباری هر چه قدر تحریم و تهدید کنند، بدانند شعار ما « انی احامی ابدا عن دینی » است، این درس عاشورا است.

رئیس اداره امور عشایری مراوه تپه در پاسخ به سخنان ترامپ گفت: عشایر، این مرزبانان همیشگی ایران اسلامی توی دهن هر گزافه گویی مانند ترامپ، خواهند زد.

جلسه مشترک امور عشایر کرد و ترکمن مستقر در مراوه تپه با 4 تصمیم اساسی پایان یافت.

سال قبل مدرسه متروک دولت اورلان تخریب شد و بسیج سازندگی کمر همت را بست تا آرزوی کودکان برای داشتن یک مدرسه جدید را برآورده کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه در خصوص ارتباط با کودکان استثنایی بر ضرورت توجه به این کودکان البته توجه بدون تبعیض تاکید کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه با تاکید بر این که در اسلام و سیره اهل بیت نیز بر تربیت و توجه به کودکان توصیه زیادی شده گفت:در واقعه ی کربلا نیز با وجود همه دغدغه های ذهنی ، مسایل و مشکلاتی که امام حسین (ع) داشت اما هیچگاه از توجه به نیازهای فرزندان غافل نبودند.

رئیس اداره امور عشایری مراوه تپه در روز روستا و عشایر گفت: 18 تانکر آب، آماده آب رسانی به عشایر وارد شده به شهرستان مراوه تپه هستند.

رئیس اداره امور عشایر مراوه تپه گفت: با هماهنگی با شرکتهای تعاونی منطقه، سهمیه های تعیین شده برای عشایر منطقه اعلام شده و آماده توزیع می باشد.

به مناسبت هفته انتظامی، یک خیابان در شهر مراوه تپه به نام مرزبانان نامگذاری شد.

کلینیک تخصصی خدمات دندان پزشکی در دهستان پالیزان آغاز به کار کرد.

کاندیدای معرفی شده شورای شهر مراوه تپه برای شهردار شدن تایید نشد.

رئیس شبکه بهداشت مراوه تپه گفت: جهت رفاه حال مردم و انجام عدالت در سلامت، کلینیک تخصصی دندان پزشکی در دهستان پالیزان افتتاح می شود.

رئیس دادگستری شهرستان مراوه‌تپه گفت: رویای کوزه‌های پر از سکه‌های طلا، ۲ نفر را در مراوه‌تپه به کشتن داد و ۲ نفر را روانه بیمارستان کرد.

شب گذشته ریزش تونل در همجواری نیروگاه شهرستان مراوه تپه رخ داد.

رسول دوده زاده، کودک 7 ساله مراوه ای که صبح روز چهارشنبه در کنار مدرسه اش با خودروی عبوری تصادف کرده بود، متاسفانه درگذشت.

مسئول حلقه های صالحین سپاه مراوه تپه در خصوص حماسه عاشورا و حادثه کربلا گفت: باید همواره به خاطر داشته باشیم که حادثه کربلا تمام نشده و نمی شود همان گونه که مبارزه و مقابله با ظلم ، ستم و استکبار ستیزی تمام نمی شود .