فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: هر کس دستش از ولایت جدا شود شکست میخورد و تبعیت از ولایت بدون چون و چرا برای ما یک اصل است.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، سردار معروفی فرمانده سپاه نینوای گلستان در ایین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان رامیان گفت: اگر انسان در حکومت اسلامی از امت اسلامی به سادگی عبور کند علاوه بر اینکه مدیر نیست، انقلابی نیست و باید به شعائر خود شک کند. 

وی اظهار کرد: ایمان عملی به ذات اقدس و تمسک به اهل بیت علیهم السلام، وفاق و وحدت، مدیریت صحیح ولایت و رهبری بر انقلاب اسلامی، دشمن شناسی و پایه شناسی از مولفه های پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و عرصه های بعد از آن است.

سردار معروفی افزود: هر کس دستش از ولایت جدا شود شکست میخورد و تبعیت از ولایت بدون چون و چرا برای ما یک اصل است و دشمن به دنبال ایمان، عقیده و دین ماست.

وی بیان کرد: مدیریت صحیح ولایت بر انقلاب اسلامی مایه عزت و شرف بشری و جهان اسلام است.

فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان اینکه وفاق و وحدت زاییده حقیقی دفاع مقدس است، افزود: در دوران دفاع مقدس چون درون رزم بودیم، برون رزم شدیم و با تن در مقابل تانک ایستادیم و نلرزیدیم که رزمیدیم و باور داشتیم دست ما در دست خداست و این باعث پیروزی شد.

وی با بیان اینکه لذا توسل به اهل بیت هم بار منطق و هم بار احساس دارد، تصریح کرد: بزرگترین منطق، منطق سیدالشهداست که جز عشق و زیبایی نمی بینیم ولی متاسفانه بشربت آن را نمی بیند و منطق انقلاب ما منطق سیدالشهدا، منطق مقاومت، ایستادگی، شرف، ناموس پرستی است.

سردار معروفی خاطرنشان کرد: در فتنه سال ۸۸ در جنگ احزاب بعضی نخبگان با سکوتشان شکست خوردند، بعضی باختند و بعضی به پرتگاه سقوط کردند، ولی مردم در یوم الله ۹ دی از نخبگان عبور کردند و به ولایت متصل شدند و ابن یعنی اینکه دیگر مردم فریب نمیخورند و راه را پیدا کردند.

انتهاي پيام/

پربحث ترین ها