معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت:مسئولیت ها مانگار نیستند بلکه خدمات به مردم ماندگار است و مراقب باشیم با رفتارمان خوراک رسانه های بیگانه نشویم.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رامیان با بیان اینکه تغییر و تحول جزء خدمات دستگاه اداری است، گفت: مسئولیت ها مانگار نیستند بلکه خدمات به مردم ماندگار است لذا باید خدمتگزاران خوبی برای مردم باشیم.

وی اظهار کرد: در عصر ارتباطات با گذر از دهکده جهانی به خانواده جهانی رسیده ایم و از این تکنولوژی در فرهنگ اخلاق مداری، اجتماعی و علمی استفاده کنیم.  

طهماسبی افزود: امروزه آسیب های اجتماعی در جامعه زیاد شده است و این در آستانه آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برازنده و زیبنده نیست.

وی بیان کرد: بعضی دانشگاههای ما در جهت تولید بیکاری گام برمیدارند و این معضل است و باید به فکر ایجاد اشتغال پایدار باشیم و توسعه یافتگی به این نیست که تحصیلات عالیه داشته باشید باید فرهنگ و اخلاق را عالی کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تاکید به علما، روحانیون و کسانیکه صاحب تریبون هستند، گفت: خدمات برجسته نظام را به تصویر بکشید نظام ما اصل مردم سالاری دینی است و نگذارید دشمن کار خود را که ناامیدی است انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه امنیت ملی و استقلال بسیار مهم است و باید حفظ شود، افزود: بعضی از رفتارهای ما دشمن شادکن است و بسیاری از حرفها را خودمان در داخل خوراک رسانه های بیگانه می دهیم.

طهماسبی عنوان کرد: بالغ بر 90درصد بودجه های کشور جاری است و کمتر از 10 درصد آن عمرانی است و باید برای جذب سرمایه گذار تلاش کرد.

در پایان با بیان اینکه استحقاق جواد صادقلو بیش از فرمانداری است: معترضین به انتخاب فرماندار جدید شهرستان رامیان نیز دلسوزان نظام هستند و باید توجیه شوند.

گفتنی است، حدود 100 نفر از مردم رامیان به نشانه اعتراض به انتخاب فرماندار جدید شهرستان رامیان جلوی درب فرمانداری این شهرستان تجمع کرده بودند.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها