فرماندار سابق شهرستان رامیان گفت: در دهه مبارک فجر امسال نیز 232 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی با اعتبار 211 میلیارد ریال و با اشتغالزایی 178 نفر افتتاح می شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، جواد صادقلو فرماندار سابق شهرستان رامیان در آئین نکریم و معارفه خود ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: چهار سال گذشته در مراسم معارفه ام به فرازی از مناجات امام سجاد (ع) اشاره کردم  "پروردگارا مرا، به درجه و مرتبه ای نزد مردم بلند مگردان مگر آنکه مرا به همان اندازه نزد خودم پست گردانی" و تمام تلاش خودم را در این مدت کردم که در مسیر مناجات آن حضرت غره نشوم و به مردم خدمت کنم.

وی اظهار کرد: امروز هم در خداحافظی حدیثی از امام سجاد (ع) را قرائت می کنم که بهترین کلید گشایش کار‌ها، راستگویی، و بهترین مُهرِپایانی آن وفاداری است.

صادقلو با اشاره به عملکرد چهارساله دولت تدبیر و امید در این شهرستان، افزود: چهار انتخابات در فضایی سالم، شفاف و بدون تنش و شبهه با مشارکت مردم و با شور و نشاط و اشتیاق برگزار شد.

وی بیان کرد: در حوزه امنیتی نیز با توجه به اعتراضات و اعتصابات کارگران در این شهرستان صمیمانه، یکدل و همسو در مسیر تامین شهرستان گام برداشتیم.

صادقلو با بیان اینکه کتابچه ای از عملکرد دولت تدبیر و امید در دوره چهارساله به مناسبت دهه فجر منتشر شده است، عنوان کرد: 613 طرح عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی با اعتبار 1672 میلیارد ریال و با اشتغالزایی 470 نفر در این شهرستان انجام شده است.

فرماندار سابق شهرستان رامیان تصریح کرد: در دهه مبارک فجر امسال نیز 232 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی با اعتبار 211 میلیارد ریال و با اشتغالزایی 178 نفر افتتاح می شود.

وی در بخشی از سخنانش با بیان اینکه خودم را سربازکوچک این نظام و دولت می دانم، گفت: شهرستان رامیان بسیار محروم است و بسیاری از افراد به من می گفتند که فرماندار عمرانی هستم و و کمتر وارد سیاست شدم و این به خاطر محرومیتهای زیاد این شهرستان بود.

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن، منم که دیده نیالوده ام به دیدن، وفاکنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم، ه در طریقت ما کافریست رنجیدن، ابیاتی از غزل حافظ که  فرماندار سابق شهرستان رامیان در پایان سخنانش قرائت کردند.

انتهاي پيام/

پربحث ترین ها