فرماندارشهرستان رامیان به همراه سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از پروژه های عمرانی در حوزه راه و شهرسازی رامیان بازدید کرد.

کاپیتان خردسال رامیانی تیم کشتی آزاد استان عنوان سوم کشور را از آن خود کرد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رامیان گفت: مبلغ 35 میلیارد و 952 میلیون ریال تسهیلات ویژه خط اعتباری ویژه مکانیزاسیون به کشاورزان این شهرستان پرداخت شد.

صبای 7 ساله اهل روستای توران فارس شهرستان رامیان از 4 سالگی با کپسول اکسیژن همدم و همنشینش شده است.

جلسه هاهنگی ستاد گرامیداشت هفته دولت و دهه امامت و ولایت شهرستان با حضور معاون فرماندار در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رامیان از کشف ۳۷۲ کیلوگرم موادمخدر در چهارماهه سال جاری در شهرستان رامیان خبرداد.

معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیز داری کشور به همراه دو مدیر کل استانی و فرماندار شهرستان از مناطق سیل زده رودخانه قره چای رامیان بازدید کردند.

فرماندار شهرستان رامیان گفت: بیش از 140 میلیارد ریال خسارت سیل به تاسیسات، ابنیه، جاده های اصلی و فرعی، اراضی کشاورزی این شهرستان وارد شده است.

مدیرعامل آب منطقه ای و مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان گلستان از مناطق سیل زده حوزه آبخیز رودخانه قره چای شهرستان رامیان بازدید کردند.

اردوی جهادی شهید بهنام محمدی با حضور تعدادی از دانش آموزان رامیان در روستای ویرو برگزار شد.

فرماندار شهرستان رامیان گفت: به علت بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب، منجر به قطع شدن آب شرب و بسته شدن راه سه روستای بخش مرکزی این شهرستان شده است.

تیم 30 نفره دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از امروز 20 مرداد به مدت چهار روز در سالن شهیدان صادقی شهر رامیان آماده خدماتدهی رایگان به مردم این شهرستان هستند.

طرح سنجش وسایل توزین فروشگاههای شهرستان رامیان از روز دوشنبه 23 مرداد و به مدت 25 روز کاری در دو شیفت صبح و عصر انجام می شود.

فرماندار رامیان گفت: ما مدیران باید تمرین کنیم که انتقاد پذیر باشیم و نقدها را برای مدیریت بهتر شهرستان خود یک اتفاق خوب بدانیم.

مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان با بیان این مطلب که 55 روستای شهرستان رامیان از نعمت گاز برخوردار خواهند شد، افزود: تاکنون تعداد 17 واحد صنعتی عمده و 5 جایگاه CNG شهرستان رامیان از نعمت گاز برخوردار شدند.

فرماندار شهرستان رامیان گفت: اعتبارات عمرانی شهرستان رامیان با رشد 73 درصدی نسبت به سال گذشته به بیش از 26 میلیارد تومان افزایش یافت.

30 دندانپزشک در سفری چهار روزه به رامیان به مردم این شهرستان خدمات رایگان ارائه می دهند.

جواد جعفریان فرمانده سابق سپاه شهرستان رامیان گفت: مجوز درمانگاه امام جعفر صادق (ع) پاراکلینیک سپاه این شهرستان اخذ شده و بزودی با امکانات سونو گرافی، دندانپزشکی و ... راه اندازی می شود.

فرماندار شهرستان رامیان گفت: در پی بارندگی شدید در عصر روزهای دوشنبه و سه شنبه علاوه بر آبگرفتگی معابر شهری در چند روستا، خساراتی را به تعدادی از منازل مسکونی و واحدهای تجاری وارد کرد.

بارش شدید باران به همراه طوفان و باد شدید عصر روز سه شنبه باعث آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب و تخریب سقف منزل مسکونی شد.