جلسه هماهنگی استقبال ازشهید گمنام در شهرستان رامیان، با حضور معاون فرماندار این شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

برنامه استقبال و زیارت درب حرم امامین جوادین(ع) درشهرستان رامیان به شرح ذیل است.

مسابقات قرآن در رشته قرائت در سطح شهرستان رامیان، صبح امروز در مسجد جامع شهر دلند یرگزار شد.

نشست فرماندار با اعضای هیات نظارت برانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با حضور مهندس صادقلو فرماندار و مسئول ستاد انتخابات شهرستان رامیان ، جناب آقای سمیعی، بای و منتظری اعضای هیات نظارت بر انتخابات در محل دفتر کار ایشان برگزار شد.

کارگران شرکت مراغ در راهسازی جاده رامیان به شاهرود برای دومین بار، روز گذشته با تجمع مقابل این شرکت خواستار دریافت مطالبات 10 ماهه معوقه خود برای تامین هزینه های مربوط به امرار معاش و شب عید شدند.

امام جمعه شهر رامیان گفت: متاسفانه سن ازدواج از حد متوسط خود بالا رفته است و مسئولین و خانواده ها در این امر موظف هستند.

مدیر تعاون روستایی گلستان گفت: برنامه محور بودن عامل موفقیت تعاونی های روستایی است و اطلاع رسانی یکی از کارهای اساسی تعاونی هاست.

آیین تودیع ومعارفه رئیس اداره تعاون روستایی شهرستانهای رامیان و آزادشهر با حضور فرماندار، رئیس سازمان تعاون روستایی استان گلستان و جمعی از مدیران شهرستانهای رامیان و آزادشهر در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

امام جمعه رامیان گفت: مهمترین محور نماز رعایت حقوق دیگران است.

با توجه به اینکه 63 روز به این انتخابات باقی مانده، با رصد برخی شنیده ها و منابع خبری، فهرست کاندیدای احتمالی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رامیان منتشر شد.

به همت انجمن اولیا و مدیریت آموزشگاه شهید باهنر رامیان، در مراسمی باشکوه پیش از ظهر امروز از دانش آموزان ممتاز و پرتلاش این مدرسه با حضور معاون فرماندار شهرستان تقدیر شد.

مسابقات شهرستانی ساخت سازه های ماکارونی با حضور مدیر آموزش و پرورش رامیان در کانون حکیم فندرسکی خان ببین برگزار شد.

امام جمعه رامیان گفت: ملت ایران از این ترامپ ها هیچ باکی به خود راه نمی دهند و همیشه در صحنه حضور دارند.

همزمان با یازدهمین روز از دهه مبارک فجر، پروژه آب رسانی روستای شفیع آباد فندرسک، با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و کلنگ زنی شد.

فرماندار شهرستان رامیان 22 بهمن را یادآور رشادت ها، ازخودگذشتگی ها و اتحاد ملت شهید پرور ایران اسلامی دانست و از همه آحاد مردم جهت حضور پر شور و آگاهانه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

پروژه گازرسانی به روستاهای الهادی و ویرو در دهه فجر امسال با اعتباری بالغ بر 27 میلیارد ریال اعتبار با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

بانوی گوهرتراش از درآمد حاصله می گوید: اگر روزی 7 الی 8 ساعت پای کار بنشینم به طور میانگین 20 سنگ می تراشم و هر سنگ را به قیمت 2500 تا 3500 با واسطه به فروش می رسد.

گروه ضربت، برای مبارزه با تخریب گران جنگل به عنوان منابع ملی و بیت المال مسلمین در پیش از پیروزی انقلاب و دوران مبارزه با حکومت منحوس پهلوی تشکیل شد.

روحانیت به عنوان طبقه بیدار جامعه همیشه رسالت رهبری حرکت های انقلابی را نیز به عهده دارد و این نیز صرفا به خاطر مردمی بودن و در کنار مردم با ارتباطات گسترده داشتن است.

دانشجویان رامیانی در همه مبارزات انقلابی نقش کلیدی را ایفاء می کردند و جزء فعال ترین عناصر انقلابی سهم مهمی را در جنبش های دانشجویی داشتند.