مسابقات مقدماتی گلدسته های مساجد با حضور بیش از 40 نفر از نوجوانان علاقمند قرآنی در بندرترکمن برگزار شد.

طی حکمی از سوی فرمانده سپاه نینوا گلستان، سرهنگ جواد جعفریان به فرماندهی سپاه بندرترکمن معارفه و منصوب شد.

روز ۲۶ مرداد ۶۹، میهن اسلامی شاهد حضور کبوتران سبکبالی بود که پس از سالها زندان در اسارتگاه قدم به خاک پاک میهن اسلامی می گذاشتند.

امام جمعه بندرترکمن گفت: نمایندگان مجلس عصاره فضایل یک ملت هستند و جایگاه والایی در نظام اسلامی دارند لذا انجام این حرکات سخیف موجب تحقیر مردم و مجلس شد،چرا نمایندگان عزت ملت را زیر سوال بردند؟!

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستانهای بندرترکمن و گمیشان گفت: یکی از اهالی روستاهای مرزی گمیشان با طی مسافت 50 کیلومتری در شب، یک بهله بوتیمار مصدوم را برای درمان به محیط زیست غرب گلستان تحویل داد.

رییس اداره محیط زیست بندرترکمن گفت: خبرنگاران به راستی وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و در سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه نقش به سزایی دارند.

مرد ۵۳ ساله در شهرستان بندر ترکمن در برخورد با قطار جان خود را از دست داد.

امام جمعه بندرترکمن گفت: در پی پرتاب موشک علمی ماهواره بر سیمرغ در جهان جنجال آفرینی شدیدی از سوی دشمن را شاهد بودیم به نحوی که این اقدام علمی ایران از سوی آنان نقض برجام لقب گرفت لذا امروز نظام اسلامی به مراتب قدرتمند تر از مراحل اول انقلاب است و دشمن چشم دیدن این پیشرفتهای بزرگ را ندارد. 

مراسم استقبال از مسعود رزاقی دارنده مدال برنز رقابتهای تکواندو المپیک ناشنوایان سامسون ترکیه برگزار شد.

به مناسبت دهه کرامت فیلم سینمایی دختر بصورت رایگان برای دختران در بندرترکمن اکران شد.

فرمانده انتظامی بندرترکمن از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به ۲۳ فقره انواع سرقت در راستای اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت و شناسایی و دستگیری سارقان خبر داد.

رییس جهاد کشاورزی بندرترکمن از ارتباط موثر این نهاد با ائمه جمعه و جماعات، معتمدین، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها در اجرای پروژه ملی زهکشی شهرستان خبر داد.

مرکز مونیتورینگ کنترل ترافیک شهرداری بندرترکمن افتتاح شد.

مسول حوزه علمیه فاطمه الزهرا(س) بندرترکمن گفت: دختران جامعه اسلامی ما باید با الگو گرفتن از حضرت فاطمه معصومه(س) خود را به نور اخلاق و کرامات انسانی زینت بخشند و راه تعالی نفسانی را طی نمایند تا در آینده فرزندانی نیکو تحویل جامعه دهند. 

حجت الاسلام کوهستانی گفت: دهه کرامت آغازی برای حرکت در مسیر امامت و ولایتمداری است. لذا یکی از مهم ترین رسالت های طلاب در جامعه توجه به اعتقادات جامعه و حرکت در مسیر هدایت مردم است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: شهدا چراغ روشن انقلاب اسلامی هستند لذا ادامه راه انقلاب دفاع ازعراق،لبنان و سوریه است.

همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق(ع) نخستین سالگرد شهدای گمنام بندرترکمن برگزار شد.

همایش استانی ترنم حجاب با حضور رییس فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان و جمعی از مسولین شهرستانی به میزبانی بندرترکمن برگزار شد.

نخستین سالگرد شهدای گمنام بندرترکمن در جوار مزار این شهدای برگزار می شود.

رییس اداره محیط زیست بندرترکمن و گمیشان از بازدید معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست از خلیج گرگان خبر داد.