هنرمند پیشکسوت موسیقی ترکمن تاکید دارد که ایجاد فرصت برپایی کنسرت برای هنرمندان موسیقی نواحی خواسته‌ای است که در سال های اخیر بدان توجه نشده است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: با توجه تحولات کنونی دنیا صحبتهای اخیر ترامپ نشان از ضعف دولت آمریکاست که نفسهای اخر خود را می زند.

امام جمعه شهرستان بندرترکمن گفت: مسئولان موانع برای حضور زائران در کربلای معلی را بردارند.

امام جمعه بندرترکمن با اشاره به معرفی استاندار جدید گلستان، گفت: «سیدمناف هاشمی» فردی متدین، دین‌دار، زحمت‌کش و پرتلاش است.

فرماندهی انتظامی بندرترکمن از توابع استان گلستان از آغاز عملیات اطلاعاتی و پلیسی برای شناسایی ودستگیری سارقان و تخریب کنندگان قبور مسلمین در آرامستان چپاقلی بندرترکمن در شمال این شهرستان خبر داد.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: اعتبار تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد شهرستان بندرترکمن در سال جاری با تخصیص اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون تومان حدود 2.5 برابر افزایش یافت.

فرمانده سپاه بندرترکمن گفت: مساجد نخستین خاکریز دفاعی در برابر تهاجمات دشمن در ابعاد فرهنگی و اجتماعی است و پایگاه های بسیج باید حافظ این خاکریز باشند.

امام جمعه بندرترکمن گفت: آمریکایی که خود امنیت کشورش را نمی تواند تامین کند ادعای داعیه وکدخدایی در جهان را  دارد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: نقش وحدت آفرین قیام حسینی در تاسوعا و عاشورا همه ساله توسط مردم شیعه و سنی به نمایش درمی آید.

با مشارکت معلمان خیر،لوازم التحریر و کیف و کفش رایگان بین دانش آموزان در روستای خواجه لر بندرترکمن توزیع شد.

کلاسهای ترویجی کاشت محصولات پاییزه با حضور کارشناسان پهنه جهاد کشاورزی بندرکمن در سیجوال برگزار شد.

مراسم تجلیل از مقام امام حسین (ع) توسط ارادتمندان اهل سنت شهرستان بندرترکمن در حوزه علمیه نورالعدل برگزار گردید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: 42 هیئت فعال در بندرترکمن مشغول فعالیتهای فرهنگی هستند و قریب 20 هیئت هم علاوه بر کار فرهنگی کار قرانی هم می کنند.

رئیس جهاد کشاورزی بندرترکمن گفت: کشت محصولات جایگزین از جمله چغندر قند را با توجه به بحث کمبود منابع آبی باید در اولویت قرار داد.

امام جمعه بندرترکمن گفت: ما در پرتو نور شهدا زندگی می کنیم لذا مسولین باید قدرشهدا و خانواده شهدا را بدانند و با وجدان کاری به مسئولیت خودعمل نمایند.

همزمان با هفته دفاع مقدس نخستین یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی بندرترکمن برگزار می شود.

نشست فوق العاده کارگروه مدیریت پسماند در شهرداری بندرترکمن برگزار شد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان در بندرترکمن گفت: مجالس مذهبی باید محل نشر معارف اهل بیت (ع) با اولویت مباحث اعتقادی و تقویت باورهای دینی باشد.

امام جمعه بندرترکمن گفت: حمایت از حریم ولایت و حفظ حجاب اسلامی توصیه های مهم شهدای فرهنگی در وصایای آنان است.

مسئول کانون بسیج فرهنگیان بندرترکمن از برگزاری یادواره 4شهید فرهنگی این شهرستان همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.