اکیپ سیار انتقال خون گرگان در جلوی مسجد جامع آزادشهر مورد استقبال روزه داران این شهر جهت اهدای خون و کمک به بیماران نیازمند قرار گرفت.

مراسم جشن گلریزان، برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمدی در نماز خانه دادگستری آزادشهر با حضور مسئولین و خیرین شهرستان و با همت ستاد دیه و دادگستری استان گلستان برگزار شد.

سالهاست که سطل های زباله مکانیزه به کمک شهرداری ها آمده است و به آنها در جمع آوری راحتتر زباله ها ، حفظ زیبایی و بهداشت شهر کمک می کند. شهرداری آزادشهر نیز مدتها است که از سطلها مکانیزه بدون در ، در سطح شهراستفاده می کند.

دادستان آزادشهر گفت : امکان پرداخت بخشی از اموال مالباختگان گروه پرهام بزودی با خروج پرونده از دادسرای شهرستان سرباز امکان پذیر می شود.

پرداخت مطالبات مزدی حدود ۸ نفر از راننده‌های استیجاری معدن زمستان یورت در ماه‌های گذشته هنوز پرداخت نشده‌ است. این کارگران همچنین از دریافت مقرری بیمه بیکاری بعداز وقوع انفجار که منجر به متوقف شدن فعالیت معدن و بیکاری کارگران شده، محروم هستند.

مدیر آپارتمان مسکن مهر ازدارتپه آزادشهر گفت: با وجود اینکه دو سه سال بیشتر از تحویل این ساختمانها نمی گذرد، دیوارهای این ساختمانها ترک خورده است و با یک زلزله ضعیف قسمتی از دیوار ساختمان ما فرو ریخته است. در اکثر ساختمانها، حمام و دستشویی ها خوب بند کشی نشده اند و رطوبت سقف حمام و دستشویی همسایه پایینی را خراب کرده است.

امام جمعه آزادشهر گفت: تفکر دفاع از منافقین، تفکر یک مرد انقلابی و ملت انقلابی نیست. اینها بدترین جنایتها و خیانتها را به این ملت کرده اند و نفرت آنها از ذهن مردم ما خارج نمی شود.

امام جمعه اهل سنت نگین‌شهر با اشاره به اینکه مردم ما در جهت حفظ آرمان‎های انقلاب و مبارزه با تروریست بیش از بیش در خط مقدم خواهند بود، گفت: حوادث و توطئه‌های تروریستی پیوند و اتحاد مردم با ولایت را محکم‌تر می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب آزادشهر با اشاره به ادامه روند رسیدگی به پرونده حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر گفت: وکلای خانواده‌های جان باختگان و مصدومان حادثه به شعبه بازپرسی پرونده معرفی شدند.

مراسم چهلم اولین شهید مدافع حرم شهرستان آزادشهر، سرگرد پاسدار حاج احمد غلامی شب گذشته در مسجد امام علی (ع) آزادشهر برگزار شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر گفت: بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) ارج نهادن به عظمت انقلاب اسلامی و گفتمان ولایت فقیه است.

فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: ماموران نیروی انتظامی شهرستان آزادشهر موفق به دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر شدند.

مدیر آموزش و پرورش آزادشهرگفت: افزایش کیفیت آموزشی و رعایت عدالت آموزشی بعنوان سیاستهای آموزش و پرورش است لذا طرح جابجایی برخی از مدارس آزادشهر درسال تحصیلی آینده باهمین هدف درحال مطالعه و سپس اجرا خواهد شد.

نتایج باز شماری آرای سه صندوق شماره ۱۱ ، ۲۲ و ۲۵ شهرآزادشهر و صندوق شماره ۲ نوده خاندوز اعلام شد.

امام جمعه نگین شهر گفت: در این ماه مبارک رمضان فقراء و مستمندان جامعه را دریابیم، برخی ها حتی یک وعده طعام در موقع افطار یا سحری ندارند.

امروز ظهر هیئتی متشکل از روابط عمومی، بازرسی و حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد استان گلستان به اداره ارشاد شهرستان آزادشهر آمدند و پیام تودیع داوود قاسمی رئیس اداره و سرپرستی عبدالجبار حیدر زاده را به آنها ابلاغ کردند.

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: سخنان حکیمانه مقام عظمای ولایت در خصوص سند 2030 باید فصل الخطاب هر وفادار به انقلاب اسلامی باشد، هویت دینی سرمایه اصلی نظام است.

سعید باستانی علل حادثه معدن یورت آزادشهر را که در گزارش کمیسیون صنایع مجلس آمده است، اعلام کرد.

رئیس دانشگاه آزاد آزادشهر:ما همیشه می گوییم اگر کشوری به کشور ما چپ نگاه کند ما حاضریم برای کشورمان جان خود را بدهبم، اما حاضر نیستیم کاری کنیم که حیثیت جمهوری اسلامی ایران را حفظ کرده تا مسئولان کشور در مقابل کشورهای دیگر گردن کج نکنند و منت نکشند.

پیش از ظهر دیروز چهارشنبه جمعی از دانش آموزان و خانواده های آنها در جلوی درب فرمانداری آزادشهر تجمع کردند.