از رئیس جمهور محترم درخواست داریم تا به اقتصاد مقاومتی پایبند باشد و با نگاه به درون و اعتماد به جوانان با تحریم ها مبارزه کند.

یکی از همشهریان عزیز بصورت کنایه ای گفت: سرعتگیرها را بلند تر کنید. زیرا وقتی مردم و مسئولین رعایت قانون را نمی کنند و قانون نیز قدرت پیشگیری از جرم را ندارد باید سرعتگیرها بلند تر شود.

استاندار گلستان با تشریح روند رسیدگی به مشکلات کارگران و خانواده های معدن کاران حادثه دیده در زمستان یورت آزادشهر اظهار کرد: مستمری تمام 43 جان باخته این حادثه جانگداز برقرار و به 79 مصدوم کمک هزینه های معیشتی پرداخت شده است.

نتایج رای شماری انتخابات پنجمین دوره شورای شهر نگین شهر و شهر نوده اعلام شد.

جانباز شیمیایی شهرستان آزادشهر گفت: در ابتدای اردیبهشت ماه بود که خبری مبنی بر دستور رئیس جمهور به پرداخت معوقات جانبازان شنیدیم و به تازگی خبر دیگری مبنی بر پرداخت شدن معوقات جانبازان به گوش ما می خورد، اما هیچ مبلغی به ما پرداخت نشده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آزادشهر از شناسایی و پلمب یک کارگاه تولید ماده مخدر شیشه در گلستان خبر داد.

منبع ای آگاه اعلام کرد: بنا به دستور ستاد پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی، استفاده از تصاویر غیر مرتبط از جمله تصاویر روسای جمهوری قبلی و... در کنار تصویر کاندیداها ممنوع است.

شهرستان آزادشهر گفت: هیچ فردی در خصوص اعتراض به ریاست جمهور محترم و اعتراض به دیگر مسئولین، بازداشت نشده است و این موضوع کذب است.

نوجوان ۱۷ ساله نگین شهری هنگام نصب بنر تبلیغاتی انتخابات دچار برق‌گرفتگی شد و جان خود را از دست داد.

امام جمعه اهل سنت نگین شهر گفت: در توصیه به انتخاب اصلح اعلام کرد: به افراد اصلح رای دهید، به کسانی که بیشتر به مردم خدمت کنند، به نظام اسلامی و قوانین ان التزام داشته باشند، به کسانی که حول محور قانون حرکت کند و مردم دار باشند.

دادستان شهرستان آزادشهر گفت: کاندیداها از تحریک احساسات مردم، قومیت، مذهب و سوء استفاده از وقایع اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اتفاقات و حوادث، با مظلوم نمایی برای کسب آرا استفاده نکنند.

با اعلام شروع تبلیغات شوراها، ما شاهد آن هستیم که در شهر آزادشهر با وجود ۶۳ کاندیدا شور انتخاباتی زیادی این شهر را فرا گرفته است.

با نزدیک شدن به روز رای گیری و تلاش بیشتر کاندیداهای ریاست جمهوری برای همسو کردن افکار عمومی با خود، متاسفانه شاهد برخی از بد اخلاقی های انتخاباتی در شهرستان آزادشهر می باشیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: پیکر آخرین معدنچی از تونل معدن آزادشهر خارج شد.

امام جمعه آزادشهر گفت: ما همه مسلمانیم ، نگاه ما فرا حزبی و فرا جناحی است. ما باید ببینیم کدام نماینده به ولایت نزدیکتر است، کدام اصلح تر است، ولله خیانت است اگر با نگاه قومیتی ، حزبی و جناحی رای بدهیم.

در دو طرف ورودی مدخل تونل، 2 ستون از معدنکاران با دلی آکنده از اندوه و چشمانی اشکبار و بانوای یا حسین و لااله الاالله منتظر خروج پیکر همکارانشان بودند.

رئیس اداره تامین اجتماعی آزادشهر از کمک بلاعوض به بازماندگان حادثه معدن آزادشهر از طرف سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

معدنچیان معدن زمستان یورت آزادشهر که به صورت شبانه‌روزی در عمق ۱۸۰۰ متری زمین در حال فعالیت هستند، تنها ۷۵۰ هزار تومان حقوق دریافت می‌کنند.

با بررسی کانالها و گروه های فضای مجازی شهرستان آزادشهر متوجه شدیم که همشهریان عزیز ما از بی توجهی مسئولین و صدا و سیما به حادثه دلخراش معدن زغالسنگ آزادشهر دلخور هستند.

صبح امروز پیکر یکی دیگر از معدنچیان محبوس در معدن زمستان یورت غربی آزادشهر از داخل تونل به بیرون انتقال داده شد.