ساکنان مسکن مهرکاج گنبدکاووس با اارسال پیامی به این رسانه، از تجمع فاضلاب در محوطه این واحدهای مسکونی گلایه کردند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه حوزه اجرایی شرق استان گلستان از برگزاری طرح ضیافت الهی در 10 بقعه متبرکه این منطقه در ماه مبارک رمضان خبر داد که بقعه آن در شهرستان گالیکش قرار دارد.

معاون مقام عالی وزارت و رییس سازمان سوادآموزی کشور در دیدار با ائمه جماعات شیعه سنی بندرترکمن بر رشد 14برابری باسوادی طی سالهای 91 تا 95 در کشور خبر داد.

همزمان با کشت محصول برنج ، 6 هکتار از زمین‌های زراعی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز به زیر کشت برنج پرمحصول رفت.

در یک عمل جراحی نادر و برای اولین بار در حوزه غرب استان یک بیمار 34 ساله از بیماری "گریز" رهایی یافت.

علی ساورعلیا طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان سرپرست شبکه بهداشت و درمان بندرگز شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان با بیان این که مرمت پل آق قلا نیازمند تخصیص اعتبار است، گفت: ثبت ملی فرش ترکمن قطعی شده و گنبدکاووس نامزد معرفی شهر جهانی فرش است.

مدیرکل جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: پیش بینی می شود امسال از مزارع استان بالغ بر 42 هزارتن دانه کلزا تولید شود.

فرماندار شهرستان کردکوی از پرداخت و تسویه کلیه طلبکاران مرکبات خسارت دیده از یخبندان سال گذشته خبرداد.

امروز در آستانه ماه مبارک رمضان جمعی ازبانوان بندرترکمنی مصلای جمعه بندرترکمن را غبارروبی و عطرافشانی کردند .

فرماندار گالیکش گفت: 90 درصد شهروندان این شهرستان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان از اجرای برنامه های سالروز آزادسازی خرمشهر توسط سپاه نینوا خبر داد.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور در جلسه شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی شهرستان گنبد گفت: طبق سرشماری سال 95 هشت میلیون و 800 هزار بی سواد بالای 6 سال در کشور داریم و بیش از 6 درصد استان گلستان نیز بیسواد مطلق است.

از رئیس جمهور محترم درخواست داریم تا به اقتصاد مقاومتی پایبند باشد و با نگاه به درون و اعتماد به جوانان با تحریم ها مبارزه کند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رامیان گفت: پیش بینی تولید 5 تن پیله تر از نوغانداران در این شهرستان شده است.

یکی از همشهریان عزیز بصورت کنایه ای گفت: سرعتگیرها را بلند تر کنید. زیرا وقتی مردم و مسئولین رعایت قانون را نمی کنند و قانون نیز قدرت پیشگیری از جرم را ندارد باید سرعتگیرها بلند تر شود.

ستاد انتخابات حجت‌الاسلام سید «ابراهیم رئیسی» در گالیکش از حضور مردم این شهرستان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی بیانیه‌ای قدردانی کرد.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی از توزیع ۱۷۵۰ قطعه جوجه بومی ۴۵ روزه در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: یکی از عوامل اصلی و مهم که می تواند جلوی اعتیاد و آسیب های ناشی از آن را بگیرد خانواده است. خانواده از مهمترین عوامل تربیتی محسوب می شود که هدف از آن ایجاد و پرورش نسل و هدایت آن به سوی اهداف صحیح تربیت است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان از صدور جریمه یک میلیارد ریالی برای یک مدرسه غیرانتفاعی به دلیل اخذ شهریه اضافی خبر داد.