مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: با تفاهم‌نامه امضاء شده، پایگاه مدیریت بحران چندمنظوره شهرستان گالیکش با هدف ایجاد آمادگی در برابر حوادث، تجهیز می‌شود.

شهید "سید حسن حسینی" در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستان علی‎آبادکتول و اصحاب رسانه استان گلستان به عنوان شهید شاخص عرصه رسانه استان گلستان در سال ۹۶ معرفی شد.

مدیر حوزه علمیه اهل سنت سقر یلقی گفت : این ظلم و ستم دل هر مسلمانان را به درد می‌آورد. من به‌عنوان یک روحانی اهل سنت از آحاد مردم برای شرکت در این راهپیمایی دعوت می‌کنم

فرماندار شهرستان رامیان گفت: مردم باید با حضور خود در روز قدس به دشمنان قسم خورده اسلام بفهمانند که در برابر وحدت، عزت و قدرت امت اسلام محکوم به سقوط هستند و در سراشیبی سقوط واقع شده‌اند.

مدیر حوزه علمیه اهل سنت عرفانی آق‌قلا گفت : قدس شریف یکی از شعائر الهی نزد مسلمین است.

رئیس آموزش و پرورش آق‌قلا گفت : در این طرح بیش از ۳۰۰۰ دانش آموز از سه دوره تحصیلی شرکت داشتند.

رییس شبکه بهداشت و درمان گالیکش از توزیع 140 سبد غذایی بین زنان باردار آسیب‌پذیر و نیازمند مناطق روستایی این شهرستان خبر داد.

کانون تلاش و امید با حضور فرماندار گمیشان و مسئولین استانی با هدف کمک به بیماران سرطانی و صعب العلاج افتتاح شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رامیان گفت: راهپیمایی روز قدس، اعلام انزجار از اسرائیل و حامیانش است.

فرمانده سپاه کلاله روز قدس را بهترین فرصت برای بازنمایی وحدت امت اسلامی دانست و گفت که قطعا حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس می‌تواند ظرفیت‌های امت اسلامی را بیش از پیش به جهانیان نشان دهد.

جانباز کلاله ای در جهت تشکر از اقدام موشکی سپاه پاسدارن جمهوری اسلامی ایران و انتقام خون شهدای عملیات تروریستی، دیروز در شهر کلاله رکاب زد، امروز در گرگان رکاب می زند.

فرمانده سپاه گالیکش گفت: روز قدس روز استکبارستیزی ملت‌های آزادی‌خواه برعلیه رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست است.

بخشدار کمالان شهرستان علی آباد کتول گفت: 7 پروژه فرهنگی و عمرانی در الستان به اجرا در آمده و بیش از 900 میلیون تومان از محل کمک های مردمی هزینه شده است.

رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان کردکوی از کشف یک محموله گندم در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله برای تحویل در یکی از کارخانجات آرد شهرستان آماده شده بود.

بخشدار نوکنده گفت : روز قدس نماد پایداری و مقاومت مسلمانان جهان است.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه شهرستان علی آباد کتول صهیونیسم را مادر تروریسم دانست و گفت: وحدت مسلمین برای فلسطین را در روز قدس به رخ جهان می کشیم.

بیست و نهمین دوره ترجمه و تفسیر قرآن مولوی محمدحسین گرگیج در دارالعلوم فاروقیه گالیکش پس از دو ماه فعالیت شبانه‌روزی به کار خود پایان داد.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: شامگاه گذشته طی یک عملیات پلیسی و برنامه ریزی قبلی ، یک کیلو و هشتصد گرم تریاک در گنبدکاووس کشف شد.

رییس دامپزشکی گمیشان گفت: در سال جاری قریب 600 هکتار از مزارع فاز یک پرورش میگوی سایت گمیشان ذخیره‌سازی شدند.

کودک 5 ساله ساکن گرگانجدید وقتی در خانه تنها بود از روی تراس خانه به داخل کوچه سقوط کرد و متاسفانه جان خود را از دست داد.