شهردار نوکنده گفت: ایجاد پارک جنگلی در جنگل نرگسیه به مساحت 10 هکتار، ایجاد مرکز ورزش های ساحلی کشور و ایجاد مجتمع تفریحی و گردشگری در سد کنترل سیلاب نوکنده سه پروژه گردشگری است که در نوکنده در حال پیگیری است و بزودی اجرایی خواهد شد.

رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان کلاله با حضور در مقابل آموزش و پرورش شهرستان کلاله دست به اقدامی زد که جای تامل دارد.

مسکن مهر علی رغم داشتن نفسی خیر و سودمند برای مردمی که شاید سالیان سال در انتظار خانه دار شدن بودند، متاسفانه در دستان پیمانکاران بی تدبیر به عنوان معضل چندین ساله در شهرهای مختلف کشور از جمله گنبدکاووس مبدل شده است.

مسئول نمایندگی سپاه گالیکش گفت: مسجد مرکز اتحاد مسلمانان و پایگاه انسان‌سازی در جهان اسلام است. مسجد در عصر آغازین اسلام، افزون بر عبادت، مرکزی برای اداره حکومت نیز بود.

آئین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آق قلا با حضور جانشین سپاه نینوا استان گلستان برگزار شد.

با پایان خدمت سرهنگ رضا بهروزی، سرهنگ مهربانی مسئولیت فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کلاله را برعهده گرفت.

فرماندار گالیکش گفت: پروژه ترسیب کربن در حوزه آبریز اوغان گالیکش اجرا می‌شود و امیدوارم شاهد نتایج ارزشمندی از اجرای این طرح در این شهرستان باشیم.

مسابقات مقدماتی گلدسته های مساجد با حضور بیش از 40 نفر از نوجوانان علاقمند قرآنی در بندرترکمن برگزار شد.

فرماندارشهرستان رامیان به همراه سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از پروژه های عمرانی در حوزه راه و شهرسازی رامیان بازدید کرد.

کاپیتان خردسال رامیانی تیم کشتی آزاد استان عنوان سوم کشور را از آن خود کرد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رامیان گفت: مبلغ 35 میلیارد و 952 میلیون ریال تسهیلات ویژه خط اعتباری ویژه مکانیزاسیون به کشاورزان این شهرستان پرداخت شد.

طی حکمی از سوی فرمانده سپاه نینوا گلستان، سرهنگ جواد جعفریان به فرماندهی سپاه بندرترکمن معارفه و منصوب شد.

شعری که خواهر بسیجی معصومه آقایی شاعر علی آباد کتول برای پاسدار حریم ولایت و مدافع حرم حضرت زینب (س) شهید محسن حججی سروده و آن را تقدیم به این شهید بی سر کرده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبد که 23 سال است در این سمت فعالیت می کند در نشست خبری با اصحاب رسانه از شرایط ورزشی شهرستان گنبد و ناگفته های ورزش سوارکاری این شهرستان سخن گفت.

روز ۲۶ مرداد ۶۹، میهن اسلامی شاهد حضور کبوتران سبکبالی بود که پس از سالها زندان در اسارتگاه قدم به خاک پاک میهن اسلامی می گذاشتند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: افراد مومن و با ایمان کسانی هستند که نسبت به اعتقادات و تفکرات دینی خود سخت پایبند بوده و از خود استحکام نشان می دهند .

جهادگران بسیجی شهرستان کردکوی برای یکی از خانواده های نیازمند روستای نامن آشپزخانه و سرویس بهداشتی احداث کرد.

صبای 7 ساله اهل روستای توران فارس شهرستان رامیان از 4 سالگی با کپسول اکسیژن همدم و همنشینش شده است.

نوجوانان شرکت کننده در طرح نشاط معنوی اداره اوقاف شهرستان مینودشت بر سر مزار شهید مدافع حرم سنجه ونلی رفتند.

رئیس جهاد کشاورزی آق‌قلا گفت : برای جلوگیری از آتش سوزی بقایای گیاهان در سطح شهرستان بااطلاع رسانی مناسب کارشناسان شاهد کاهش 95 درصدی آتش سوزی مزارع بودیم.