فرمانده هنگ مرزی اترک از بازدید 51هزار و 237 گردشگر از جاذبه های مناطق مرزی گنبدکاووس در هفته اول سال 96 خبر داد.

رئیس اداره استاندارد شرق گلستان از بازرسی 280 نازل عرضه سوخت مایع در شرق گلستان با هدف جلوگیری از کم فروشی خبر داد و گفت: پس از بازرسی از 215 نازل بنزین و 65 نازل گازوئیل، هیچ یک کم فروشی نداشته اند.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس از کشف 8 هزار متر کابل سرقت شده و دستگیری 2 سارق سابقه دار در رابطه با سرقت های کابل مخابراتی در این شهرستان خبرداد.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: ایجاد احساس امنیت یکی از اهداف نیروی انتظامی است، از مردم می خواهیم تا با پایبندی به قانون، ما را در برقراری امنیت پایدار یاری کنند.

فرمانداربندرگز روز سه شنبه 8 فروردین به همراه تنی چند از مسئولین شهرستان با حضور در منزل محمدرضا تخشا با این بازیکن و کاپیتان تیم ملی فوتسال معلولان ایران دیدار و گفتگو کرد.

بیش از ۳ هزار لیتر مشروب در حال ساخت در گرگان کشف شد.

مقدار 172کیلوگرم موادغذایی تاریخ گذشته طی بازدید مشترک کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت و شبکه دامپزشکی شهرستان مراوه تپه کشف ومعدوم گردید.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گنبدکاووس با بیان اینکه طبق بیانات رهبر معظم انقلاب که مردم در بقاع و امامزادگان باید آرامش پیدا کنند، افزود: طرح آرامش بهاری موجب همدلی، وحدت و همبستگی اجتماعی می شود و نوید بخش آرامش توام با معنویت است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: در ایام عید باستان ایرانیان، بهترین عمل حسنه ای که میتوان انجام داد صله رحم است که با انجام آن کینه ها را از دل بزداییم.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان رامیان گفت: «نرگس رجبلو» اولین نوزاد متولد شده و «امیر داودی فر» اولین سند سجلی ثبت شده در سال 96 در این شهرستان است.

رييس آموزش و پرورش گميشان از اسكان 700 گردشگرنوروزي تا صبح دوشنبه هفتم فرودرين خبرداد.

امام جمعه گنبدکاووس با بیان اینکه مردم هنوز با اقدامات نیروی انتظامی آشنا نیستند، بر اهمیت معرفی اقدامات بیشتر انتظامی به مردم و ضرورت حفظ جایگاه آن تاکید کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف گلستان در بازدید از بقعه بابا تکیه گالیکش گفت: برپایی خیمه‌های معرفت در راستای تبیین آستان مقدس امامزادگان به قطب فرهنگی و عمل به مطالبات مقام معظم رهبری و کاری بسیار ارزشمند و ماندگار است.

مدیر آموزش‌وپرورش گالیکش گفت: تا روز 5 فروردین‌ماه حدود 2 هزار و 415 نفر از مسافران نوروزی در مدارس این شهرستان اقامت کردند.

زیور آلات ترکمن که آمیخته با فرهنگ و آداب و سنن این قوم است هم جنبه خودآرایی وهم آینیی فرهنگی و مذهبی دارد.

فرمانده سپاه گالیکش گفت: 48 نفر از بانوان این شهرستان به مدت 5 روزبه مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

بخشدار بخش مركزي گميشان گفت : تا صبح امروز ششم فروردين همه روستاهاي بخش مركزي گميشان واجد شرايط برگزاري انتخابات شوراها شدند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کلاله از بسته شدن مسیرهای روستایی شهرستان به وسیله سیلاب خبر داد.

بخشدار بخش مرکزی گرگان از به حد نصاب رسیدن نام نویسی روستاییان این بخش خبرداد.

126 داوطلب کاندید شورای اسلامی شهرستان آق قلا در روز ششم با حضور در فرمانداری این شهرستان به صورت رسمی ثبت نام کردند.