رییس دامپزشکی گالیکش از آغاز مرحله دوم واکسیناسیون تب برفکی در این شهرستان خبر داد.

به همت بسیج اداری، کارگری حوزه امام علی(ع) شهرستان رامیان، لوله کشی آب به منزل زوج 80 ساله رامیانی کشیده شد.

مردم بخش گلیداغ مزار شهید گمنام بخش گلیداغ را مرمت می کنند.

روحانی جوان کردکوی گفت: دوران دفاع مقدس ما برگرفته از نهضت خونین عاشورا است و با توجه به اخلاص رزمندگان و دفاع آنان از اسلام‌ در تاریخ درخشان شد.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان رامیان از توزیع حدود 400 قطعه جوجه 45 روزه در این شهرستان خبر داد.

مهندس عبدالقدیر کریمی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: یکی از اتفاقات خوب در آموزش و پرورش, ایجاد مدارس هیئت امنایی است که جان تازه ای به آموزش و پرورش داده و در توسعه مدارس مغفول مانده تاثیر بسزایی داشته است.

فرماندار آق قلا به همراه ریس اداره بهزیستی آق قلا از خانواده دارای معلول جسمی و حرکتی دیدار کردند و قول مساعدت در اتمام ساختمان نیمه کاره آنها را داند.

یکی از کتاب فروشان آزادشهری که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مبلغ ۶ میلیون تومان از شهرداری یکی از شهرهای شهرستان آزادشهر طبلکار می باشم که با گذشت بیش از یک سال هنوز نتوانسته ام طلب خود را دریافت کنم.

رییس اداره راه و شهرسازی گالیکش از شروع پروژه آسفالت محور روستایی سه‌راهی «تنگراه» و «قوشه چشمه» در شهرستان گالیکش به سمت روستای «سوار بالا» در شهرستان کلاله خبر داد.

رئیس شورای شهر مراوه تپه در خصوص شهردار جدید این شهر گفت: هفته بعد از بین سه کاندیدای مطرح، یک نفر معرفی خواهد شد.

خانه عالم روستای عباس آباد بخش کمالان شهرستان علی آباد کتول به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی بسیج سازندگی این شهرستان کلنگ زنی شد.

رییس دادگستری گلستان گفت: قضات استان با جایگزین کردن مجازات های بدل از حبس برای زندانیانی که جرایم سبک انجام داده اند و سابقه کیری ندارند باعث کاهش چمگیر آمار زندانیان استان شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان درهمایش هفته بهداشت روان در گرگان گفت: در بحث بهداشت روان فرزندان علمی برخورد نکرده ایم، باید تمامی سازمان آموزش و پرورش و شبکه آن را محور و توسعه بدانیم.

امام جمعه اهل‌سنت شهرستان گنبدکاووس گفت: سپاه لشکری است که از بدو انقلاب در همه صحنه‌ها حضور داشت و محبت سپاه در قلب مردم جای دارد و همه ما سپاهی و بسیجی هستیم.

جوانی که در شهرستان گمیشان به دلیل نزاع مجروح شده بود شب گذشته در بیمارستان در گذشت.

استاد حوزه و دانشگاه در استان گلستان گفت: مسلمان واقعی در شرایط مختلف نگاه می کند تکلیفش چیست و به آن عمل می کند. انسان با سه مکمل اندیشه، علم و عمل می تواند تکلیف خود را در شرایط مختلف بشناسد و به آن عمل کند.

جای تعجب دارد که چرا رسانه "مازند مجلس" نگران شهرداری کردکوی شده و به دنبال مصاحبه با فرماندار این شهرستان و بر هم زدن انتخاب اعضای شورای شهر کردکوی می باشد.

کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت گالیکش از معادن این شهرستان بازدید کردند.

جوانان افتخار آفرین مراوه ای، تنها دارایی تمرینشان، تنها یک زمین خاکی با علف های خارشتر است.

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: سپاه ثمره ی تفکر انقلابی حضرت امام(ره) و مظهر قدرت اسلام ناب است.